Sejas atjaunošana ar lāzeru

Lāzera sejas ādas atjaunošanas procedūra

Sejas atjaunošana ar lāzeru ir kosmētiska procedūra, kas ļauj izlīdzināt mazas un vidējas grumbiņas. Pēc manipulācijas āda izskatās atjaunota, savilkta un elastīga. Šajā procesā lāzers ietekmē tikai noteiktus slāņus, bet epidermu tas neietekmē. Pateicoties šai tehnikai, šūnu līmenī tiek aktivizēti reģenerācijas procesi un tiek apturētas ar vecumu saistītas izmaiņas.

Kas

Sejas lāzers kosmetoloģijā ir īpaša ierīce, kuras galvenais uzdevums ir pārveidot enerģiju augstas intensitātes starojuma plūsmā. Šī taktika ir ļoti populāra, un to nodrošina daudzas kosmētikas klīnikas.

Sejas atjaunošana ar lāzeru sastāv no gaismas staru spējas izraisīt apdegumus līdz 1 mm dziļumā.

Pamatā esošās šūnas sāk intensīvi dalīties, kas noved pie jaunas epidermas veidošanās.

Tādējādi notiek vieglas un vidējas smaguma mīmikas grumbu korekcija, ādas nostiprināšana un tās elastības palielināšanās.

Procedūras laikā lāzera iedarbība tiek veikta problemātiskajās ādas vietās. Šajā gadījumā tiek atzīmēta staru iespiešanās līdz viena milimetra dziļumam. Tā rezultātā vecās šūnas tiek iznīcinātas, un to vietā sāk veidoties jaunas.

Pēc lāzera atjaunošanas ir svarīgi pienācīgi rūpēties par ādu, kas paātrinās atveseļošanos un novērsīs komplikāciju attīstību.

Lai to izdarītu, izmantojiet līdzekļus ar mitrinošu, nomierinošu efektu. Kosmētika, kas satur antioksidantus, tiek plaši izmantota.

Papildu aizsardzība pret sauli (krēmi, losjoni) ir vienlīdz svarīga. Jums arī jāatceras par ādas tīrīšanu, izmantojot maigus līdzekļus.

Sejas atjaunošanas procedūru var veikt ar vairāku veidu lāzeru. Parasti tie ir erbijs, CO2 un neodīms. Tie atšķiras pēc viļņa garuma, dziļuma un ietekmes īstenošanas metodēm.

Metodes

Sejas lāzerterapija ir sadalīta vairākos veidos.

Ablatīva daļēja atjaunošanās

Šī metode ietver punktu kosmētikas defektu noņemšanu uz ādas. Zinātnieki ir pierādījuši, ka dažādās epidermas zonās šūnu struktūras atrodas dažādos augšanas posmos. Tā rezultātā vienā vietā āda tiks bojāta, bet citās tā būs maigāka un veselīgāka. Ablatīvās lāzera atjaunošanas metode tiek izmantota, lai panāktu punktu efektu tikai uz problemātiskajām zonām.

Lāzera biorevitalizācija

Tā ir novatoriska tehnoloģija, kas tiek veikta bez operācijas. Palīdz tikt galā ar tādiem plankumiem kā dziļas grumbas un rētas. Darba gaitā tiek piegādāti īsi lāzera impulsi, kas sadedzina atmirušos ādas slāņus, radot vietu jaunu šūnu veidošanai.

Turklāt biorevitalizācija izraisa kolagēna un elastīna šķiedru ražošanu. Lai paātrinātu rezultātu, āda tiek iepriekš apstrādāta ar īpašu sastāvu, kas sasniedz dziļos slāņus un piesātina tos ar visiem noderīgajiem mikroelementiem.

Neablatīvs starojums

Sejas virsma ir pakļauta gariem lāzera stariem. Šāda veida procedūra tiek īstenota nopietnāk, tāpēc to nosaka tikai tad, ja ir noteiktas norādes, piemēram, ar dziļām rētām, ķīmisku bojājumu pēdām, smagiem izsitumiem.

Neablatīvā atjaunošana vienlaikus apstrādā visu sejas virsmu.

Lāzera seguma atjaunošana

Šī ir viena no minimāli invazīvām procedūrām. Lai koriģētu ar vecumu saistītas izmaiņas, tiek izmantots safīra vai erbija tipa lāzers, kura dēļ uz ādas iedarbojas maiga, bet dziļa iedarbība.

Šis liftings noņem sejas izteiksmes līnijas, savelk sejas kontūru, novērš pūtītes un izlīdzina vārnu pēdas.

Fotoatjaunošana

Šī ir visu iepriekš minēto procedūru apvienotā metode. Vairumā gadījumu šo taktiku izmanto, lai uzlabotu ādas tonusu un elastību.

Indikācijas

Sejas ādas atjaunošana ar lāzeru tiek veikta noteiktu problēmu klātbūtnē, starp kurām ir:

  • pazīmesfotonovecošana;
  • efektuspinnesun pēc pūtītēm;
  • pinnesrētas;
  • nevienmērīgsēnaepidermu;
  • veidošanaasinsvaduacs;
  • pagarinājumskopš;
  • rašanosgrumbas. . .

Procedūru ieteicams veikt arī tad, ja samazinās turgors vai ir pastiprināta pigmentācija.

Kontrindikācijas

Plakstiņu un sejas atjaunošanai ar lāzeru ir noteikti ierobežojumi.

Tādējādi noteiktos apstākļos manipulācijas tiks liegtas. Starp galvenajām kontrindikācijām ir šādas:

  • diagnosticēts cukursdiabēts;
  • pirmsvēžapatoloģiskie procesi;
  • hroniskaslimības paasinājuma stadijā;
  • slimībassavienojošssistēmiski audi;
  • infekciozsun iekaisuma procesi saasinātā formā;
  • epilepsijaskrampji;
  • onkoloģisksjaunveidojumi;
  • uzņemšanas periodsārstnieciskszāles, kas palielina ādas jutību pret ultravioleto gaismu.

Turklāt šāda procedūra ir aizliegta grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Sagatavošana

Lāzera atjaunošanas sesijai nav nepieciešami īpaši sagatavošanās pasākumi. Pacientam vispirms jāapmeklē ārsts, kurš novērtēs ādas vispārējo stāvokli, noteiks visu problēmu klāstu, kā arī pārliecināsies, ka nav iespējamu ierobežojumu.

Dažas dienas pirms paredzamā manipulācijas datuma jums jāatsakās no dekoratīvās kosmētikas lietošanas, braucieniem uz solāriju un iedeguma iegūšanas atklātā saules gaismā.

Ja procedūra tiek veikta vasarā, tad ir jāaizsargā āda no intensīvas ultravioleto staru iedarbības. Lai to izdarītu, pirms došanās ārā uz sejas jāuzklāj sauļošanās krēms.

Progress

Viss lāzera atjaunošanās process ietver vairāku secīgu darbību īstenošanu. Pirmkārt, tiek iztīrīta ādas virsma uz problemātiskās zonas. Šim nolūkam var izmantot skrubjus vai īpašus pīlingus.

Tālāk tiek uzklāts neliels daudzums anestēzijas želejas, kas ļauj veikt procedūru, neradot klientam diskomfortu.

Pēc tam kosmetologs sāk strādāt tieši ar lāzeru. Vienā sesijā, atkarībā no esošo problēmu nopietnības, varat apstrādāt visu sejas, dekoltē un kakla virsmu.

Pēdējā posmā epidermu noslauka ar mīkstinošu šķīdumu.

Runājot par ilgumu, viena sesija ilgst aptuveni 60 minūtes.

Procedūras ilgums un biežums

Lai iegūtu vēlamo rezultātu, kosmetologi iesaka iziet pilnu lāzera atjaunošanas kursu, kas var ietvert no 3 līdz 5 sesijām ar 14-21 dienu intervālu starp tām.

Lai saglabātu un uzlabotu efektu nākotnē, varat veikt vienu procedūru gadā.

Cik ilgi efekts saglabājas

Atkarībā no izvēlētās ādas apstrādes metodes rezultāts var saglabāties 12-18 mēnešus.

Rūpes pēc

Pēc katras sesijas nepieciešams noteikts laiks, lai atjaunotu epidermu, kā arī lai pacients ievērotu vairākus speciālista sniegtos ieteikumus.

Divas nedēļas uz apstrādātajām vietām jāpieliek mitrinātājs un hialuronskābi saturoši līdzekļi.

Pirmajā dienā pēc manipulācijas veikšanas ir aizliegts izmantot dekoratīvo kosmētiku. Turklāt līdz brīdim, kad epidermu pilnībā atjauno, jums ir jāaizmirst par skrubjiem un pīlingiem.

Lai novērstu vecuma plankumu veidošanos, kosmetologi iesaka lietot sauļošanās līdzekļus, kuru SPF līmenis pārsniedz 30.

Lai ātrāk atjaunotos pēc lāzera iedarbības, tiek noteikti stiprinoši vitamīnu kompleksi. Mazgāšanai varat izmantot ozonizētu ūdeni. Vairāk laika jāvelta pastaigām brīvā dabā.

Tikai stingra visu ieteikumu par ādas kopšanu īstenošana rehabilitācijas periodā palīdzēs ne tikai saglabāt iegūto rezultātu, bet arī novērst seku attīstību.

Komplikācijas

Neatkarīgi no tā, kāda ietekme ir uz ādu, pēc tās nav izslēgta dažādu blakusparādību parādīšanās.

Tūlīt pēc lāzera atjaunošanas procedūras var rasties apsārtums, lobīšanās un nieze. Šādi simptomi ir normāli un īsā laikā izzūd paši.

Retos gadījumos tiek novērota hiperpigmentācija, rētas un rētas. Turklāt var aktivizēties herpes vīruss, kura likvidēšanai ārsts nosaka antiherpetisko zāļu uzņemšanu.

Arī pēc kosmētiskās manipulācijas pacientam var traucēt pietūkums, vieglas sāpīgas sajūtas, kas veidojas uz garozas apstrādātās vietas virsmas.

Šādu nevēlamu reakciju parādīšanās iemesls vairumā gadījumu ir speciālista pārkāpums procedūras veikšanas tehnikā vai klienta nezināšana par receptēm sagatavošanās vai rehabilitācijas periodā.

Priekšrocības un trūkumi

Lāzera atjaunošanas priekšrocības ietver augstu efektivitāti, drošību, nav nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās. Turklāt kosmetologi uzsver faktu, ka šī tehnika ir piemērota jebkura tipa ādai.

Starp galvenajiem trūkumiem ir sāpīgums, vairāku kontrindikāciju klātbūtne, negatīvu reakciju iespējamība, ilgs atveseļošanās periods un augstās izmaksas.

Sejas atjaunošana ar lāzeru tiek uzskatīta par labāko alternatīvu injekciju metodēm cīņā pret ar vecumu saistītām izmaiņām. Tajā pašā laikā ir svarīgi saprast, ka galu galā rezultāts būs atkarīgs ne tikai no speciālista prasmju līmeņa, bet arī no organisma īpašībām, kā arī no klienta visu ieteikumu izpildes.